Orientační ceník prací*

Odvirování500,- Kč
Zrychlení PC350,- Kč
Instalace Windows + ovladačů800,- Kč
Vyčištění PC od prachu200,- Kč
Záloha dat z nepoškozeného HDD500,- Kč
Záchrana dat z poškozeného media
od 900,- Kč **
Oprava nabíjecího konektoru mobil,tablet400Kč
výměna LCD mobil, tablet dodaný zákazníkem – bez záruky na díl500Kč
výměna baterie mobil. tablet dodaná zákazníkem350Kč
oprava TVod 1000Kč

Diagnostika závady je zdarma – platíte pouze to, co my opravíme

* před provedením opravy zákazníka telefonicky informujeme o ceně. Uvedené ceny jsou bez DPH.
** záleží na rozsahu poškození a množství dat

Oprava a servis notebooků

Praskl vám displej nebo je obraz na obrazovce vidět velmi slabě

Provedeme výměnu invertoru (cca 500,- Kč) nebo displeje s cenami od 1.000,- Kč do max. 3.000,- Kč, dle typu displeje a podsvícení.

Přehřívaní notebooku

Pokud se u vašeho notebooku neustále točí ventilátor a notebok je velmi zahřátý, je chyba v chladiči, který je ucpaný prachem nebo nekvalitní teplovodivé pastě mezi procesorem (grafickým čipem) a chladičem. Notebook se zasekává, následkem přehřívání je odlepení grafického čipu (jedné i více z jeho kuliček) a při dalším spuštění vidíte jen černou obrazovku. Notebook můžete nechat opravit (výměna základní desky od 3.000,- Kč – 6.000,- Kč, v autorizovaném servisu dokonce 7.000,- Kč – 15.000,- Kč) nebo koupit notebook nový. Řešení je jednoduché, rozebrat někdy i celý notebook, vyčistit chladiče, nanést novou teplovodivou pastu (která netvrdne jako ta z výroby), a opět složit. Cena vyčištění je 600,- Kč. + zdarma jako bonus softwarové vyčištění notebooku (registry, odebrání zbytečných věcí po spuštění, promazání dočasných souborů + souborů uložených z internetu, kontrola antivirového software).

Nefunkční displej

Při spuštění notebooku běží pouze ventilátor, na displeji se ale nic nezobrazuje. Vlastníme infrapájecí stanici se spodním předehřevem, která kuličky pod čipem dokáže opravit tzv. BGA reflow. Cena této opravy je od 1.000,- Kč, v ceně je zahrnutý materiál a záruka 3 měsíce.

Polití notebooku

V žádném případě i po vysušení nezapínejte notebook, na základní desce je stále usazená vodivá vrstva, která způsobuje vodivost mezi kontakty. Notebook pak může i pár dní fungovat, ale oprava je téměř nemožná. Provedeme vyčištění a vysušení základní desky popřípadě opravu zkratovaných kontaktů na základní desce. Cena je individuální podle rozsahu poškození.

Zlomené panty

Provádíme opravu pomocí kvalitních epoxidových lepidel, popřípadě vyměníme poškozené panty a plasty.

Špatný kontakt u nabíječky

Provedeme výměnu napájecího konektoru na základní desce, cena opravy od 500,- Kč.
Skladem máme velké množství náhradních dílů od plastů, klávesnic, lcd, pamětí atd.